Biuro Nieruchomości Słomniki

Biuro Nieruchomości Słomniki

Siedziba naszego biura nieruchomości znajduje się w Miechowie, ale sprzedaż oraz najem nieruchomości prowadzimy także w Słomnikach i okolicach Słomnik. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy chcieliby powierzyć Agentowi naszego biura sprzedaż działki, domu lub mieszkania w Słomnikach i pozostałych miejscowościach z gminy Słomniki.

Nasze biuro nieruchomości w Słomnikach działa kompleksowo

Agent naszego biura w Słomnikach, przeprowadzi Państwa przez transakcję kompleksowo. Umowy sprzedaży przeprowadzamy u najlepszych notariuszy z Miechowa lub Słomnik. Pomagamy w zgromadzeniu wszelkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania, domu lub działki. Swoją obecnością w kancelarii, zawsze wspomagamy naszych klientów przy aktach notarialnych sprzedaży lub najmu. Pomagamy zorganizować wszystkie protokoły zdawczo odbiorcze mediów, tak by wydanie nieruchomości oraz przepisanie umów z dostawcami mediów było łatwą formalnością.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Biurem

Dojeżdżamy do naszych klientów w Słomnikach, bez konieczności wizyty w naszym Biurze w Miechowie. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Agencja Nieruchomosci w Miechowie w Wolbromiu w Slomnikach w Jedrzejowie w Sedziszowie