Agencja Nieruchomości Miechów

Agencja Nieruchomości Miechów

Biuro naszej Agencji Nieruchomości znajduje się w Miechowie przy ul. Powstańców 1863 r. 12. Nasza Agencja nieruchomości Miechów, działa na terenie całego powiatu miechowskiego i szczyci się profesjonalnym podejściem do pośrednictwa w sprzedaży i najmu nieruchomości. Posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży działek budowlanych i rolnych, mieszkań i domów, działamy z nastawieniem na maksymalną korzyść dla sprzedającego. Powierzenie sprzedaży nieruchomości do naszej Agencji Nieruchomości w Miechowie, to doskonały wybór dla osób, które chcą spieniężyć posiadaną nieruchomość w możliwie najlepszej cenie i najkrótszym czasie.

Agencja nieruchomości Miechów – co nas wyróżnia

Agencja nieruchomości Miechów którą prowadzimy, w odróżnieniu od większości agencji nieruchomości, nie pobiera prowizji od klientów którzy znajdą ogłaszaną przez nas nieruchomość. Kupujący nie ponosząc dodatkowych kosztów do naszej agencji, chętniej nabywa sprzedawaną przez nas nieruchomość. Jedynym kosztem jaki musi ponieść są koszty u notariusza. W przypadku każdej współpracy, gwarantujemy fachowe ustalenie wartości nieruchomości, nieodpłatne doradztwo prawne, pomoc w skompletowaniu koniecznych dokumentów, przygotowanie dokumentacji sprzedaży oraz dbamy o bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji, które jest dla Agenta Nieruchomości priorytetem.

Agencja nieruchomości Miechów – bezpłatna reklama

Wykonanie zdjęć nieruchomości, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, doradztwo, pomoc w wycenie i ogłoszenie sprzedaży nieruchomości, to usługi za które nasza Agencja Nieruchomości w Miechowie nie pobiera żadnych opłat. Naszym wynagrodzeniem jest tylko prowizja od wartości sprzedanej nieruchomości i pobierana jest dopiero po sprzedaży. Agent naszej Agencji w Miechowie, zadba o każdy szczegół, by mieszkanie, dom lub działka były atrakcyjnie zaprezentowane i korzystnie sprzedane.

Agencja Nieruchomosci w Miechowie w Wolbromiu w Slomnikach w Jedrzejowie w Sedziszowie