Sprzedaj z nami swoją nieruchomość

WACHOWICZ NIERUCHOMOSCI MIECHOW

Zapraszamy do naszego biura w Miechowie wszystkich, którzy chcieliby zlecić sprzedaż swojej nieruchomości profesjonalistom. 

Jesteśmy licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, działając na licencji zawodowej nadanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości nr 25792 .

Zajmujemy się sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości – domów, mieszkań, działek i lokali usługowych.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji oraz działanie w interesie naszych Klientów. Korzystając z naszych usług przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces kupna-sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Świadczone przez nas usługi:

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI – naszym celem jest jak najlepsze pokazanie Państwa nieruchomości, kierując się zasadą „KLIENT KUPUJE OCZAMI”. Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz drona, z pomocą którego robimy zdjęcia z lotu ptaka.

REKLAMA – ogłoszenia zamieszczamy w wielu miejscach w sieci oraz stacjonarnie – oprócz naszej strony internetowej, nasze ogłoszenia znajdują się na zewnętrznych portalach ogłoszeniowych – takich jak nieruchomosci-online,pl, olx,pl, adresowo,pl (bezpłatne dla oglądających konto agencyjne), w wielu grupach w mediach społecznościowych oraz w gablocie umieszczonej na ścianie budynku naszego biura. Kierując się zasadą „REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU” dokładamy wszelkich starań, aby ogłoszenie wyglądało atrakcyjnie, miało precyzyjny opis i dotarło do jak największej liczby potencjalnych klientów.

SPRAWDZENIE STANU PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI – Uregulowany stan prawny nieruchomości jest kluczowy przed dokonaniem transakcji jej kupna. Zakup domu, mieszkania lub działki to z pewnością niemałe wyzwanie, w dodatku bardzo emocjonujące – pełne obaw, ale i nadziei – stąd należy przygotować się do niego bardzo solidnie. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć, że przed transakcją sprawdzimy wszystkie wymagane dokumenty i stan prawny nieruchomości tak, by transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie.

POMOC W ORGANIZACJI TRANSAKCJI – staramy się pracować kompleksowo. Pomagamy w uzyskaniu wszelkiej potrzebnej dokumentacji. Jeśli Państwo zechcą, skontaktujemy Państwa z geodetą – w celu wykonania operatu geodezyjnego, z rzeczoznawcą majątkowym – w celu wykonania operatu szacunkowego, a także z notariuszem – w celu przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży.

Siedziba naszego biura mieści się w Miechowie przy ul. Powstańców 1863 r. jednak naszym zasięgiem obejmujemy nieruchomości z gmin Miechów, Słomniki, Wolbrom, Skała, Sędziszów i pozostałych w promieniu do 40km od Miechowa. Zapraszamy do współpracy.

Naszą ofertę nieruchomości znajdą Państwo w zakładce Nieruchomości.