Agencja Nieruchomości Słomniki

Agencja Nieruchomości Słomniki

Agencja Wachowicz Nieruchomości Słomniki, świadczy usługi w zakresie obrotu nieruchomościami w Słomnikach zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości mieszkalnych, domów, działek oraz obiektów komercyjnych. Nasi doradcy ds. nieruchomości oferują kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi kredytowej. Działania reklamowe, marketingowe i organizacyjne dostosowane są do aktualnych potrzeb i oczekiwań rynku. Posiadamy sprawdzone metody, dzięki którym jesteśmy skuteczni w sprzedaży nieruchomości.

Głównym celem Agencji Nieruchomości Słomniki jest świadczenie profesjonalnych i odpowiedzialnych usług odpowiadających potrzebom klientów. Zapewniamy sprawną i rzetelną realizację transakcji na wszystkich jej etapach. Po wydaniu nieruchomości nadal pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Jesteśmy licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, działając na licencji zawodowej nr 25792 nadanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klientów

Pomagamy w wyborze, zakupie, sprzedaży, wynajmie nieruchomości oraz finansowaniu transakcji. Jesteśmy zawsze obecni przy aktach notarialnych lub umowach najmu, pomagamy zorganizować wszystkie aspekty związane z transakcją. Ubezpieczenia, wydanie nieruchomości oraz przepisywanie umów z dostawcami mediów.

Pośrednictwo w sprzedaży Biuro Nieruchomości Słomniki to biuro nieruchomości, które codziennie sprzedaje domy, mieszkania, biura i grunty. Nasze wieloletnie doświadczenie i narzędzia pomogą Państwu sprawnie i szybko przeprowadzić cały proces sprzedaży. Obejmuje to stworzenie profesjonalnej oferty nieruchomości, negocjacje, a w końcu przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Agencja Nieruchomosci w Miechowie w Wolbromiu w Slomnikach w Jedrzejowie w Sedziszowie