O NAS

Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy Agencją Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Miechowie, przy ul. Powstańców 1863r. 12.

NIERUCHOMOŚCI

Obrót nieruchomościami to nasza podstawowa działalność. Jesteśmy licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, działając na licencji zawodowej nr 25792 nadanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Zajmujemy się sprzedażą lub najmem działek, domów, mieszkań i lokali usługowych.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji oraz działanie w interesie naszych Klientów. Korzystając z naszych usług przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces kupna-sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Oprócz sprzedaży, pomagamy w zarządzaniu prywatnymi nieruchomościami. Przygotowujemy lokal do wynajęcia, weryfikujemy klientów i doprowadzamy do zawarcia umowy. Następnie od dnia jego zasiedlenia rozpoczynamy współpracę z lokatorem. Na bieżąco kontrolujemy terminowość dokonywania wpłat, stan lokalu oraz rozwiązujemy wszelkie problemy pojawiające się podczas trwania najmu.

Biuro Nieruchomości w Miechowie

Świadczone przez nas usługi:

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

naszym celem jest jak najlepsze pokazanie Państwa nieruchomości, kierując się zasadą „KLIENT KUPUJE OCZAMI”. Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz drona, z pomocą którego robimy zdjęcia z lotu ptaka.

REKLAMA

ogłoszenia zamieszczamy w wielu miejscach – na naszej pozycjonowanej stronie internetowej, zewnętrznych portalach ogłoszeniowych – takich jak nieruchomosci-online.pl, olx.pl, adresowo.pl (bezpłatne dla oglądających konto agencyjne), sprzedajemy.pl, gumtree.pl, w wielu grupach w mediach społecznościowych oraz w gablocie umieszczonej na ścianie budynku naszego biura. Kierując się zasadą „REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU” dokładamy wszelkich starań, aby ogłoszenie wyglądało atrakcyjnie, miało precyzyjny opis i dotarło do jak największej liczby potencjalnych klientów.

SPRAWDZENIE STANU PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI

Uregulowany stan prawny nieruchomości jest kluczowy przed dokonaniem transakcji jej kupna. Zakup domu, mieszkania lub działki to z pewnością niemałe wyzwanie, w dodatku bardzo emocjonujące – pełne obaw, ale i nadziei – stąd należy przygotować się do niego bardzo solidnie. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć, że przed transakcją sprawdzimy wszystkie wymagane dokumenty i status nieruchomości tak, by transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie.

POMOC W ORGANIZACJI TRANSAKCJI

staramy się pracować kompleksowo. Pomagamy w uzyskaniu wszelkiej potrzebnej dokumentacji. Jeśli Państwo zechcą, skontaktujemy Państwa z geodetą – w celu wykonania operatu geodezyjnego, z rzeczoznawcą majątkowym – w celu wykonania operatu szacunkowego, a także z notariuszem – w celu przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży. 

Mimo, że nasze biuro znajduje się w Miechowie, to sięgamy wielu innych miejscowości, położonych do 50km od nas – Kraków, Słomniki, Wolbrom, Skała, Iwanowice w województwie małopolskim, a także Jędrzejów, Sędziszów, Kazimierza Wielka w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do kontaktu.

Naszą ofertę nieruchomości znajdą Państwo w zakładce Nieruchomości.

UBEZPIECZENIA

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia osobowe z ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ubezpieczamy auta i ich kierowców, domy i mieszkania, życie i zdrowie, rolników, firmy i wiele innych. Naszym Partnerem z którym współpracujemy, jest firma Damo Ubezpieczenia – działająca na rynku ubezpieczeń od wielu lat, ciesząca się zaufaniem wielu klientów w całym kraju.
Dzięki tej współpracy, oprócz szerokiej gamy ubezpieczeń, możemy zaoferować Państwu bezkonkurencyjne cenowo Ubezpieczenie na Życie, NNW, a  także najlepsze możliwe promocje, zniżki i rabaty.

Naszą szczegółową ofertę ubezpieczeń znajdą Państwo w zakładce Ubezpieczenia.

Zapraszam do współpracy,
Damian Wachowicz